1e klasse

20 januari 2023
Datum Match Tijd Uitslag
20-01-2023 - 21:40 20-01-2023 Jensma — FARSK architecten & infra 21:40 2 - 2
20-01-2023 - 21:20 20-01-2023 FC Biercelona — P. de Vries Installatietechnieken 21:20 1 - 1
20-01-2023 - 21:00 20-01-2023 Arriva bus — Jensma 21:00 4 - 1
20-01-2023 - 20:40 20-01-2023 FARSK architecten & infra — FC Biercelona 20:40 2 - 0
20-01-2023 - 20:20 20-01-2023 P. de Vries Installatietechnieken — Marc de fotograaf 20:20 2 - 0
20-01-2023 - 20:00 20-01-2023 Studentensport Leeuwarden 2 — Mooiedingenmakers 20:00 2 - 5
20-01-2023 - 19:40 20-01-2023 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 — Arriva bus 19:40 2 - 3
20-01-2023 - 19:20 20-01-2023 Marc de fotograaf — Studentensport Leeuwarden 2 19:20 1 - 5
20-01-2023 - 19:00 20-01-2023 Mooiedingenmakers — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 19:00 2 - 1
09 december 2022
Datum Match Tijd Uitslag
09-12-2022 - 21:40 09-12-2022 P. de Vries Installatietechnieken — Studentensport Leeuwarden 2 21:40 -
09-12-2022 - 21:20 09-12-2022 FARSK architecten & infra — Mooiedingenmakers 21:20 -
09-12-2022 - 21:00 09-12-2022 Studentensport Leeuwarden 2 — Jensma 21:00 -
09-12-2022 - 20:40 09-12-2022 Mooiedingenmakers — P. de Vries Installatietechnieken 20:40 -
09-12-2022 - 20:20 09-12-2022 Marc de fotograaf — FARSK architecten & infra 20:20 -
09-12-2022 - 20:00 09-12-2022 FC Biercelona — Arriva bus 20:00 -
09-12-2022 - 19:40 09-12-2022 Jensma — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 19:40 -
09-12-2022 - 19:20 09-12-2022 Arriva bus — Marc de fotograaf 19:20 -
09-12-2022 - 19:00 09-12-2022 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 — FC Biercelona 19:00 -
18 november 2022
Datum Match Tijd Uitslag
18-11-2022 - 21:40 18-11-2022 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 — Marc de fotograaf 21:40 2 - 5
18-11-2022 - 21:20 18-11-2022 FARSK architecten & infra — Studentensport Leeuwarden 2 21:20 3 - 0
18-11-2022 - 21:00 18-11-2022 Marc de fotograaf — FC Biercelona 21:00 4 - 3
18-11-2022 - 20:40 18-11-2022 Studentensport Leeuwarden 2 — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 20:40 0 - 3
18-11-2022 - 20:20 18-11-2022 P. de Vries Installatietechnieken — FARSK architecten & infra 20:20 1 - 3
18-11-2022 - 20:00 18-11-2022 Mooiedingenmakers — Arriva bus 20:00 1 - 4
18-11-2022 - 19:40 18-11-2022 FC Biercelona — Jensma 19:40 4 - 2
18-11-2022 - 19:20 18-11-2022 Arriva bus — P. de Vries Installatietechnieken 19:20 1 - 2
18-11-2022 - 19:00 18-11-2022 Jensma — Mooiedingenmakers 19:00 3 - 1
28 oktober 2022
Datum Match Tijd Uitslag
28-10-2022 - 21:40 28-10-2022 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 — FARSK architecten & infra 21:40 4 - 1
28-10-2022 - 21:20 28-10-2022 Arriva bus — Studentensport Leeuwarden 2 21:20 3 - 0
28-10-2022 - 21:00 28-10-2022 P. de Vries Installatietechnieken — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 21:00 3 - 1
28-10-2022 - 20:40 28-10-2022 FARSK architecten & infra — Arriva bus 20:40 1 - 4
28-10-2022 - 20:20 28-10-2022 Studentensport Leeuwarden 2 — FC Biercelona 20:20 0 - 3
28-10-2022 - 20:00 28-10-2022 Mooiedingenmakers — Marc de fotograaf 20:00 3 - 0
28-10-2022 - 19:40 28-10-2022 Jensma — P. de Vries Installatietechnieken 19:40 4 - 1
28-10-2022 - 19:20 28-10-2022 FC Biercelona — Mooiedingenmakers 19:20 1 - 6
28-10-2022 - 19:00 28-10-2022 Marc de fotograaf — Jensma 19:00 0 - 3
30 september 2022
Datum Match Tijd Uitslag
30-09-2022 - 21:40 30-09-2022 FARSK architecten & infra — Jensma 21:40 2 - 2
30-09-2022 - 21:20 30-09-2022 P. de Vries Installatietechnieken — FC Biercelona 21:20 0 - 2
30-09-2022 - 21:00 30-09-2022 Jensma — Arriva bus 21:00 9 - 3
30-09-2022 - 20:40 30-09-2022 FC Biercelona — FARSK architecten & infra 20:40 2 - 2
30-09-2022 - 20:20 30-09-2022 Marc de fotograaf — P. de Vries Installatietechnieken 20:20 0 - 6
30-09-2022 - 20:00 30-09-2022 Mooiedingenmakers — Studentensport Leeuwarden 2 20:00 3 - 0
30-09-2022 - 19:40 30-09-2022 Arriva bus — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 19:40 5 - 2
30-09-2022 - 19:20 30-09-2022 Studentensport Leeuwarden 2 — Marc de fotograaf 19:20 0 - 3
30-09-2022 - 19:00 30-09-2022 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 — Mooiedingenmakers 19:00 1 - 1
09 september 2022
Datum Match Tijd Uitslag
09-09-2022 - 21:40 09-09-2022 Studentensport Leeuwarden 2 — P. de Vries Installatietechnieken 21:40 0 - 3
09-09-2022 - 21:20 09-09-2022 Mooiedingenmakers — FARSK architecten & infra 21:20 3 - 4
09-09-2022 - 21:00 09-09-2022 Jensma — Studentensport Leeuwarden 2 21:00 3 - 0
09-09-2022 - 20:40 09-09-2022 P. de Vries Installatietechnieken — Mooiedingenmakers 20:40 1 - 5
09-09-2022 - 20:20 09-09-2022 FARSK architecten & infra — Marc de fotograaf 20:20 3 - 0
09-09-2022 - 20:00 09-09-2022 Arriva bus — FC Biercelona 20:00 1 - 1
09-09-2022 - 19:40 09-09-2022 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 — Jensma 19:40 3 - 4
09-09-2022 - 19:20 09-09-2022 Marc de fotograaf — Arriva bus 19:20 0 - 3
09-09-2022 - 19:00 09-09-2022 FC Biercelona — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn – 1 19:00 0 - 0
Hoofd
klasse
1e
klasse
2e
klasse