2e klasse

13 mei 2022
Datum Match Tijd Uitslag
13-05-2022 - 22:20 13-05-2022 Arriva — Econstruct 22:20 -
13-05-2022 - 22:00 13-05-2022 Dload — Bouwbedrijf Lont 22:00 -
13-05-2022 - 21:40 13-05-2022 Wetsus — Econstruct 21:40 -
13-05-2022 - 21:20 13-05-2022 Arriva — Dload 21:20 -
13-05-2022 - 21:00 13-05-2022 Wetsus — Sweety Makan Boys 21:00 -
13-05-2022 - 20:40 13-05-2022 Casco Montage — Bouwbedrijf Lont 20:40 -
13-05-2022 - 20:20 13-05-2022 Sweety Makan Boys — Bureau Schmidt 20:20 -
13-05-2022 - 20:00 13-05-2022 Mooiedingenmakers — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn 20:00 -
13-05-2022 - 19:40 13-05-2022 Casco Montage — FC Biercelona 19:40 -
13-05-2022 - 19:20 13-05-2022 Bureau Schmidt — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn 19:20 -
13-05-2022 - 19:00 13-05-2022 Mooiedingenmakers — FC Biercelona 19:00 -
08 april 2022
Datum Match Tijd Uitslag
08-04-2022 - 22:20 08-04-2022 Wetsus — Dload 22:20 9 - 1
08-04-2022 - 22:00 08-04-2022 Econstruct — Mooiedingenmakers 22:00 3 - 4
08-04-2022 - 21:40 08-04-2022 FC Biercelona — Sweety Makan Boys 21:40 3 - 1
08-04-2022 - 21:20 08-04-2022 Wetsus — Mooiedingenmakers 21:20 3 - 0
08-04-2022 - 21:00 08-04-2022 Bureau Schmidt — Dload 21:00 2 - 0
08-04-2022 - 20:40 08-04-2022 Casco Montage — Econstruct 20:40 3 - 2
08-04-2022 - 20:20 08-04-2022 Arriva — Sweety Makan Boys 20:20 2 - 4
08-04-2022 - 20:00 08-04-2022 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn — FC Biercelona 20:00 3 - 1
08-04-2022 - 19:40 08-04-2022 Bureau Schmidt — Bouwbedrijf Lont 19:40 0 - 0
08-04-2022 - 19:20 08-04-2022 Casco Montage — Arriva 19:20 2 - 1
08-04-2022 - 19:00 08-04-2022 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn — Bouwbedrijf Lont 19:00 0 - 4
18 maart 2022
Datum Match Tijd Uitslag
18-03-2022 - 22:20 18-03-2022 Casco Montage — Mooiedingenmakers 22:20 3 - 1
18-03-2022 - 22:00 18-03-2022 Dload — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn 22:00 1 - 3
18-03-2022 - 21:40 18-03-2022 Sweety Makan Boys — Mooiedingenmakers 21:40 0 - 2
18-03-2022 - 21:20 18-03-2022 Dload — Casco Montage 21:20 0 - 4
18-03-2022 - 21:00 18-03-2022 Sweety Makan Boys — Bouwbedrijf Lont 21:00 3 - 0
18-03-2022 - 20:40 18-03-2022 Arriva — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn 20:40 1 - 2
18-03-2022 - 20:20 18-03-2022 Econstruct — Bouwbedrijf Lont 20:20 3 - 0
18-03-2022 - 20:00 18-03-2022 Bureau Schmidt — FC Biercelona 20:00 2 - 3
18-03-2022 - 19:40 18-03-2022 Wetsus — Arriva 19:40 3 - 1
18-03-2022 - 19:20 18-03-2022 FC Biercelona — Econstruct 19:20 4 - 0
18-03-2022 - 19:00 18-03-2022 Wetsus — Bureau Schmidt 19:00 0 - 1
18 februari 2022
Datum Match Tijd Uitslag
18-02-2022 - 22:20 18-02-2022 Wetsus — FC Biercelona 22:20 6 - 1
18-02-2022 - 22:00 18-02-2022 Mooiedingenmakers — Arriva 22:00 3 - 1
18-02-2022 - 21:40 18-02-2022 Wetsus — Bouwbedrijf Lont 21:40 1 - 1
18-02-2022 - 21:20 18-02-2022 Dload — FC Biercelona 21:20 1 - 2
18-02-2022 - 21:00 18-02-2022 Bouwbedrijf Lont — Mooiedingenmakers 21:00 0 - 5
18-02-2022 - 20:40 18-02-2022 Arriva — Bureau Schmidt 20:40 2 - 5
18-02-2022 - 20:20 18-02-2022 Econstruct — Dload 20:20 6 - 4
18-02-2022 - 20:00 18-02-2022 Sweety Makan Boys — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn 20:00 2 - 2
18-02-2022 - 19:40 18-02-2022 Casco Montage — Bureau Schmidt 19:40 3 - 9
18-02-2022 - 19:20 18-02-2022 Econstruct — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn 19:20 2 - 1
18-02-2022 - 19:00 18-02-2022 Sweety Makan Boys — Casco Montage 19:00 5 - 2
28 januari 2022
Datum Match Tijd Uitslag
28-01-2022 - 22:20 28-01-2022 Casco Montage — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn 22:20 2 - 4
28-01-2022 - 22:00 28-01-2022 Sweety Makan Boys — Econstruct 22:00 2 - 3
28-01-2022 - 21:40 28-01-2022 Wetsus — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn 21:40 4 - 1
28-01-2022 - 21:20 28-01-2022 Bureau Schmidt — Econstruct 21:20 0 - 2
28-01-2022 - 21:00 28-01-2022 Wetsus — Casco Montage 21:00 3 - 1
28-01-2022 - 20:40 28-01-2022 Dload — Sweety Makan Boys 20:40 1 - 4
28-01-2022 - 20:20 28-01-2022 Bouwbedrijf Lont — FC Biercelona 20:20 1 - 3
28-01-2022 - 20:00 28-01-2022 Mooiedingenmakers — Bureau Schmidt 20:00 2 - 0
28-01-2022 - 19:40 28-01-2022 Arriva — FC Biercelona 19:40 7 - 1
28-01-2022 - 19:20 28-01-2022 Mooiedingenmakers — Dload 19:20 5 - 3
28-01-2022 - 19:00 28-01-2022 Arriva — Bouwbedrijf Lont 19:00 7 - 2
17 december 2021
Datum Match Tijd Uitslag
17-12-2021 - 22:20 17-12-2021 Econstruct — Arriva 22:20 -
17-12-2021 - 22:00 17-12-2021 Bouwbedrijf Lont — Dload 22:00 -
17-12-2021 - 21:40 17-12-2021 Econstruct — Wetsus 21:40 -
17-12-2021 - 21:20 17-12-2021 Dload — Arriva 21:20 -
17-12-2021 - 21:00 17-12-2021 Sweety Makan Boys — Wetsus 21:00 -
17-12-2021 - 20:40 17-12-2021 Bouwbedrijf Lont — Casco Montage 20:40 -
17-12-2021 - 20:20 17-12-2021 Bureau Schmidt — Sweety Makan Boys 20:20 -
17-12-2021 - 20:00 17-12-2021 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn — Mooiedingenmakers 20:00 -
17-12-2021 - 19:40 17-12-2021 FC Biercelona — Casco Montage 19:40 -
17-12-2021 - 19:20 17-12-2021 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn — Bureau Schmidt 19:20 -
17-12-2021 - 19:00 17-12-2021 FC Biercelona — Mooiedingenmakers 19:00 -
26 november 2021
Datum Match Tijd Uitslag
26-11-2021 - 22:20 26-11-2021 Dload — Wetsus 22:20 0 - 1
26-11-2021 - 22:00 26-11-2021 Mooiedingenmakers — Econstruct 22:00 3 - 4
26-11-2021 - 21:40 26-11-2021 Dload — Bureau Schmidt 21:40 2 - 5
26-11-2021 - 21:20 26-11-2021 Mooiedingenmakers — Wetsus 21:20 1 - 3
26-11-2021 - 21:00 26-11-2021 Bouwbedrijf Lont — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn 21:00 2 - 2
26-11-2021 - 20:40 26-11-2021 Econstruct — Casco Montage 20:40 2 - 0
26-11-2021 - 20:20 26-11-2021 Bouwbedrijf Lont — Bureau Schmidt 20:20 0 - 1
26-11-2021 - 20:00 26-11-2021 Sweety Makan Boys — Arriva 20:00 1 - 4
26-11-2021 - 19:40 26-11-2021 FC Biercelona — Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn 19:40 2 - 1
26-11-2021 - 19:20 26-11-2021 Arriva — Casco Montage 19:20 5 - 2
26-11-2021 - 19:00 26-11-2021 Sweety Makan Boys — FC Biercelona 19:00 1 - 1
05 november 2021
Datum Match Tijd Uitslag
05-11-2021 - 22:20 05-11-2021 Bureau Schmidt — Wetsus 22:20 3 - 0
05-11-2021 - 22:00 05-11-2021 Econstruct — FC Biercelona 22:00 1 - 4
05-11-2021 - 21:40 05-11-2021 Arriva — Wetsus 21:40 0 - 1
05-11-2021 - 21:20 05-11-2021 FC Biercelona — Bureau Schmidt 21:20 1 - 4
05-11-2021 - 21:00 05-11-2021 Bouwbedrijf Lont — Econstruct 21:00 3 - 1
05-11-2021 - 20:40 05-11-2021 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn — Arriva 20:40 1 - 1
05-11-2021 - 20:20 05-11-2021 Bouwbedrijf Lont — Sweety Makan Boys 20:20 1 - 3
05-11-2021 - 20:00 05-11-2021 Casco Montage — Dload 20:00 2 - 1
05-11-2021 - 19:40 05-11-2021 Mooiedingenmakers — Sweety Makan Boys 19:40 2 - 4
05-11-2021 - 19:20 05-11-2021 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn — Dload 19:20 3 - 1
05-11-2021 - 19:00 05-11-2021 Mooiedingenmakers — Casco Montage 19:00 3 - 4
08 oktober 2021
Datum Match Tijd Uitslag
08-10-2021 - 22:20 08-10-2021 FC Biercelona — Wetsus 22:20 1 - 2
08-10-2021 - 22:00 08-10-2021 Arriva — Mooiedingenmakers 22:00 3 - 1
08-10-2021 - 21:40 08-10-2021 Bouwbedrijf Lont — Wetsus 21:40 0 - 2
08-10-2021 - 21:20 08-10-2021 FC Biercelona — Dload 21:20 4 - 1
08-10-2021 - 21:00 08-10-2021 Mooiedingenmakers — Bouwbedrijf Lont 21:00 0 - 2
08-10-2021 - 20:40 08-10-2021 Bureau Schmidt — Arriva 20:40 2 - 0
08-10-2021 - 20:20 08-10-2021 Dload — Econstruct 20:20 0 - 3
08-10-2021 - 20:00 08-10-2021 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn — Sweety Makan Boys 20:00 0 - 0
08-10-2021 - 19:40 08-10-2021 Bureau Schmidt — Casco Montage 19:40 2 - 1
08-10-2021 - 19:20 08-10-2021 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn — Econstruct 19:20 1 - 3
08-10-2021 - 19:00 08-10-2021 Casco Montage — Sweety Makan Boys 19:00 1 - 1
17 september 2021
Datum Match Tijd Uitslag
17-09-2021 - 22:20 17-09-2021 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn — Casco Montage 22:20 2 - 3
17-09-2021 - 22:00 17-09-2021 Econstruct — Sweety Makan Boys 22:00 0 - 6
17-09-2021 - 21:40 17-09-2021 Bestratingsbedrijf Jeroen Koehoorn — Wetsus 21:40 1 - 0
17-09-2021 - 21:20 17-09-2021 Econstruct — Bureau Schmidt 21:20 0 - 6
17-09-2021 - 21:00 17-09-2021 Casco Montage — Wetsus 21:00 4 - 3
17-09-2021 - 20:40 17-09-2021 Sweety Makan Boys — Dload 20:40 3 - 0
17-09-2021 - 20:20 17-09-2021 FC Biercelona — Bouwbedrijf Lont 20:20 2 - 2
17-09-2021 - 20:00 17-09-2021 Bureau Schmidt — Mooiedingenmakers 20:00 5 - 0
17-09-2021 - 19:40 17-09-2021 FC Biercelona — Arriva 19:40 3 - 2
17-09-2021 - 19:20 17-09-2021 Dload — Mooiedingenmakers 19:20 1 - 3
17-09-2021 - 19:00 17-09-2021 Bouwbedrijf Lont — Arriva 19:00 1 - 3
Hoofd
klasse
1e
klasse
2e
klasse