Uitslagen Hoofdklasse

DatumGebeurtenisTijd/resultaten
2019-09-13 19:00:00september 13, 2019 LM Bedrijven — Koekoek1 - 3
2019-09-13 19:20:00september 13, 2019 Ulenburgh — Veiligheidsregio Fryslân2 - 2
2019-09-13 19:40:00september 13, 2019 Koekoek — JanTerpstra Cycling World0 - 1
2019-09-13 20:00:00september 13, 2019 Veiligheidsregio Fryslân — Maracana2 - 3
2019-09-13 20:20:00september 13, 2019 JanTerpstra Cycling World — LM Bedrijven1 - 4
2019-09-13 20:40:00september 13, 2019 Uitleganimatie — Ulenburgh1 - 7
2019-09-13 21:00:00september 13, 2019 Brixx — Copini Buitensport3 - 1
2019-09-13 21:20:00september 13, 2019 Maracana — Nordwin College1 - 4
2019-09-13 21:40:00september 13, 2019 Copini Buitensport — Studentensport Leeuwarden4 - 3
2019-09-13 22:00:00september 13, 2019 Nordwin College — Uitleganimatie4 - 2
2019-09-13 22:20:00september 13, 2019 Studentensport Leeuwarden — Brixx1 - 1
2019-10-04 19:00:00oktober 4, 2019 Uitleganimatie — Brixx2 - 0
2019-10-04 19:20:00oktober 4, 2019 Nordwin College — Studentensport Leeuwarden3 - 0
2019-10-04 19:40:00oktober 4, 2019 Brixx — Maracana1 - 5
2019-10-04 20:00:00oktober 4, 2019 Studentensport Leeuwarden — Uitleganimatie0 - 3
2019-10-04 20:20:00oktober 4, 2019 Ulenburgh — Nordwin College3 - 2
2019-10-04 20:40:00oktober 4, 2019 Maracana — Koekoek4 - 1
2019-10-04 21:00:00oktober 4, 2019 Veiligheidsregio Fryslân — LM Bedrijven0 - 5
2019-10-04 21:20:00oktober 4, 2019 JanTerpstra Cycling World — Ulenburgh2 - 3
2019-10-04 21:40:00oktober 4, 2019 LM Bedrijven — Copini Buitensport8 - 0
2019-10-04 22:00:00oktober 4, 2019 Koekoek — Veiligheidsregio Fryslân5 - 1
2019-10-04 22:20:00oktober 4, 2019 Copini Buitensport — JanTerpstra Cycling World1 - 2
2019-11-15 19:00:00november 15, 2019 Veiligheidsregio Fryslân — Brixx0 - 3
2019-11-15 19:20:00november 15, 2019 Ulenburgh — Studentensport Leeuwarden3 - 0
2019-11-15 19:40:00november 15, 2019 Uitleganimatie — Veiligheidsregio Fryslân4 - 0
2019-11-15 20:00:00november 15, 2019 Brixx — Ulenburgh1 - 4
2019-11-15 20:20:00november 15, 2019 LM Bedrijven — Uitleganimatie4 - 2
2019-11-15 20:40:00november 15, 2019 Studentensport Leeuwarden — Koekoek0 - 3
2019-11-15 21:00:00november 15, 2019 Nordwin College — LM Bedrijven3 - 6
2019-11-15 21:20:00november 15, 2019 Maracana — JanTerpstra Cycling World6 - 1
2019-11-15 21:40:00november 15, 2019 Koekoek — Copini Buitensport5 - 2
2019-11-15 22:00:00november 15, 2019 JanTerpstra Cycling World — Nordwin College2 - 1
2019-11-15 22:20:00november 15, 2019 Copini Buitensport — Maracana1 - 3
2019-12-06 19:00:00december 6, 2019 JanTerpstra Cycling World — Studentensport Leeuwarden3 - 0
2019-12-06 19:20:00december 6, 2019 Koekoek — Brixx2 - 2
2019-12-06 19:40:00december 6, 2019 Uitleganimatie — JanTerpstra Cycling World2 - 1
2019-12-06 20:00:00december 6, 2019 Studentensport Leeuwarden — LM Bedrijven0 - 3
2019-12-06 20:20:00december 6, 2019 Uitleganimatie — Koekoek4 - 3
2019-12-06 20:40:00december 6, 2019 Brixx — Nordwin College2 - 2
2019-12-06 21:00:00december 6, 2019 LM Bedrijven — Maracana3 - 0
2019-12-06 21:20:00december 6, 2019 Veiligheidsregio Fryslân — Copini Buitensport1 - 1
2019-12-06 21:40:00december 6, 2019 Ulenburgh — Maracana3 - 0
2019-12-06 22:00:00december 6, 2019 Nordwin College — Veiligheidsregio Fryslân7 - 2
2019-12-06 22:20:00december 6, 2019 Copini Buitensport — Ulenburgh3 - 1
2020-01-17 19:00:00januari 17, 2020 JanTerpstra Cycling World — Veiligheidsregio Fryslân3 - 0
2020-01-17 19:20:00januari 17, 2020 Studentensport Leeuwarden — Maracana2 - 0
2020-01-17 19:40:00januari 17, 2020 Brixx — JanTerpstra Cycling World1 - 3
2020-01-17 20:00:00januari 17, 2020 Veiligheidsregio Fryslân — Studentensport Leeuwarden0 - 3
2020-01-17 20:20:00januari 17, 2020 Maracana — Uitleganimatie1 - 0
2020-01-17 20:40:00januari 17, 2020 LM Bedrijven — Brixx3 - 0
2020-01-17 21:00:00januari 17, 2020 Uitleganimatie — Copini Buitensport1 - 1
2020-01-17 21:20:00januari 17, 2020 Koekoek — Ulenburgh1 - 3
2020-01-17 21:40:00januari 17, 2020 Copini Buitensport — Nordwin College2 - 4
2020-01-17 22:00:00januari 17, 2020 Ulenburgh — LM Bedrijven0 - 2
2020-01-17 22:20:00januari 17, 2020 Nordwin College — Koekoek3 - 2
2020-02-07 19:00:00februari 7, 2020 Koekoek — LM Bedrijven3 - 0
2020-02-07 19:20:00februari 7, 2020 Veiligheidsregio Fryslân — Ulenburgh0 - 4
2020-02-07 19:40:00februari 7, 2020 Koekoek — JanTerpstra Cycling World3 - 3
2020-02-07 20:00:00februari 7, 2020 Veiligheidsregio Fryslân — Maracana0 - 4
2020-02-07 20:20:00februari 7, 2020 LM Bedrijven — JanTerpstra Cycling World2 - 4
2020-02-07 20:40:00februari 7, 2020 Ulenburgh — Uitleganimatie4 - 1
2020-02-07 21:00:00februari 7, 2020 Copini Buitensport — Brixx1 - 0
2020-02-07 21:20:00februari 7, 2020 Maracana — Nordwin College2 - 0
2020-02-07 21:40:00februari 7, 2020 Copini Buitensport — Studentensport Leeuwarden0 - 0
2020-02-07 22:00:00februari 7, 2020 Uitleganimatie — Nordwin College1 - 2
2020-02-07 22:20:00februari 7, 2020 Brixx — Studentensport Leeuwarden0 - 7
2020-02-28 19:00:00februari 28, 2020 Uitleganimatie — Brixx2 - 2
2020-02-28 19:20:00februari 28, 2020 Nordwin College — Studentensport Leeuwarden1 - 1
2020-02-28 19:40:00februari 28, 2020 Brixx — Maracana3 - 4
2020-02-28 20:00:00februari 28, 2020 Uitleganimatie — Studentensport Leeuwarden2 - 0
2020-02-28 20:20:00februari 28, 2020 Nordwin College — Ulenburgh3 - 4
2020-02-28 20:40:00februari 28, 2020 Koekoek — Maracana3 - 4
2020-02-28 21:00:00februari 28, 2020 LM Bedrijven — Veiligheidsregio Fryslân5 - 0
2020-02-28 21:20:00februari 28, 2020 Ulenburgh — JanTerpstra Cycling World3 - 1
2020-02-28 21:40:00februari 28, 2020 Copini Buitensport — LM Bedrijven0 - 7
2020-02-28 22:00:00februari 28, 2020 Veiligheidsregio Fryslân — Koekoek3 - 4
2020-02-28 22:20:00februari 28, 2020 Copini Buitensport — JanTerpstra Cycling World2 - 5
2020-03-20 19:00:00maart 20, 2020 Copini Buitensport — Maracana 19:00:007:00 pm
2020-03-20 19:20:00maart 20, 2020 JanTerpstra Cycling World — Nordwin College 19:20:007:20 pm
2020-03-20 19:40:00maart 20, 2020 Copini Buitensport — Koekoek 19:40:007:40 pm
2020-03-20 20:00:00maart 20, 2020 Maracana — JanTerpstra Cycling World 20:00:008:00 pm
2020-03-20 20:20:00maart 20, 2020 Nordwin College — LM Bedrijven 20:20:008:20 pm
2020-03-20 20:40:00maart 20, 2020 Koekoek — Studentensport Leeuwarden 20:40:008:40 pm
2020-03-20 21:00:00maart 20, 2020 Uitleganimatie — LM Bedrijven 21:00:009:00 pm
2020-03-20 21:20:00maart 20, 2020 Ulenburgh — Brixx 21:20:009:20 pm
2020-03-20 21:40:00maart 20, 2020 Uitleganimatie — Veiligheidsregio Fryslân 21:40:009:40 pm
2020-03-20 22:00:00maart 20, 2020 Ulenburgh — Studentensport Leeuwarden 22:00:0010:00 pm
2020-03-20 22:20:00maart 20, 2020 Brixx — Veiligheidsregio Fryslân 22:20:0010:20 pm
2020-04-03 19:00:00april 3, 2020 Studentensport Leeuwarden — LM Bedrijven 19:00:007:00 pm
2020-04-03 19:20:00april 3, 2020 Brixx — Koekoek 19:20:007:20 pm
2020-04-03 19:40:00april 3, 2020 Maracana — LM Bedrijven 19:40:007:40 pm
2020-04-03 20:00:00april 3, 2020 Studentensport Leeuwarden — JanTerpstra Cycling World 20:00:008:00 pm
2020-04-03 20:20:00april 3, 2020 Koekoek — Uitleganimatie 20:20:008:20 pm
2020-04-03 20:40:00april 3, 2020 Brixx — Nordwin College 20:40:008:40 pm
2020-04-03 21:00:00april 3, 2020 Maracana — Ulenburgh 21:00:009:00 pm
2020-04-03 21:20:00april 3, 2020 Copini Buitensport — Veiligheidsregio Fryslân 21:20:009:20 pm
2020-04-03 21:40:00april 3, 2020 JanTerpstra Cycling World — Uitleganimatie 21:40:009:40 pm
2020-04-03 22:00:00april 3, 2020 Nordwin College — Veiligheidsregio Fryslân 22:00:0010:00 pm
2020-04-03 22:20:00april 3, 2020 Copini Buitensport — Ulenburgh 22:20:0010:20 pm
2020-05-15 19:00:00mei 15, 2020 Veiligheidsregio Fryslân — JanTerpstra Cycling World 19:00:007:00 pm
2020-05-15 19:20:00mei 15, 2020 Maracana — Studentensport Leeuwarden 19:20:007:20 pm
2020-05-15 19:40:00mei 15, 2020 Brixx — JanTerpstra Cycling World 19:40:007:40 pm
2020-05-15 20:00:00mei 15, 2020 Veiligheidsregio Fryslân — Studentensport Leeuwarden 20:00:008:00 pm
2020-05-15 20:20:00mei 15, 2020 Uitleganimatie — Maracana 20:20:008:20 pm
2020-05-15 20:40:00mei 15, 2020 Brixx — LM Bedrijven 20:40:008:40 pm
2020-05-15 21:00:00mei 15, 2020 Copini Buitensport — Uitleganimatie 21:00:009:00 pm
2020-05-15 21:20:00mei 15, 2020 Koekoek — Ulenburgh 21:20:009:20 pm
2020-05-15 21:40:00mei 15, 2020 Copini Buitensport — Nordwin College 21:40:009:40 pm
2020-05-15 22:00:00mei 15, 2020 Ulenburgh — LM Bedrijven 22:00:0010:00 pm
2020-05-15 22:20:00mei 15, 2020 Koekoek — Nordwin College 22:20:0010:20 pm
2020-09-04 19:00:00september 4, 2020 Maracana — Ulenburgh2 - 2
2020-09-04 19:20:00september 4, 2020 Farsk Architectuur — Jan Terpstra Cycling World0 - 3
2020-09-04 19:40:00september 4, 2020 Ulenburgh — LM Bedrijven1 - 4
2020-09-04 20:00:00september 4, 2020 Jan Terpstra Cycling World — Maracana0 - 5
2020-09-04 20:20:00september 4, 2020 Nordwin College — Farsk Architectuur3 - 0
2020-09-04 20:40:00september 4, 2020 Studentensport Leeuwarden — Aqua Delight0 - 3
2020-09-04 21:00:00september 4, 2020 LM Bedrijven — B&A Boys3 - 3
2020-09-04 21:20:00september 4, 2020 Aqua Delight — Nordwin College0 - 2
2020-09-04 21:40:00september 4, 2020 B&A Boys — Studentensport Leeuwarden3 - 0
2020-09-25 19:00:00september 25, 2020 Ulenburgh — Aqua Delight6 - 2
2020-09-25 19:20:00september 25, 2020 B&A Boys — Farsk Architectuur4 - 0
2020-09-25 19:40:00september 25, 2020 Jan Terpstra Cycling World — Ulenburgh3 - 1
2020-09-25 20:00:00september 25, 2020 Aqua Delight — B&A Boys1 - 2
2020-09-25 20:20:00september 25, 2020 Farsk Architectuur — Studentensport Leeuwarden1 - 1
2020-09-25 20:40:00september 25, 2020 Maracana — Nordwin College5 - 0
2020-09-25 21:00:00september 25, 2020 LM Bedrijven — Jan Terpstra Cycling World0 - 2
2020-09-25 21:20:00september 25, 2020 Studentensport Leeuwarden — Maracana3 - 1
2020-09-25 21:40:00september 25, 2020 Nordwin College — LM Bedrijven2 - 3
2020-10-23 19:00:00oktober 23, 2020 Farsk Architectuur — LM Bedrijven 19:00:007:00 pm
2020-10-23 19:20:00oktober 23, 2020 Maracana — Aqua Delight 19:20:007:20 pm
2020-10-23 19:40:00oktober 23, 2020 LM Bedrijven — Studentensport Leeuwarden 19:40:007:40 pm
2020-10-23 20:00:00oktober 23, 2020 Aqua Delight — Farsk Architectuur 20:00:008:00 pm
2020-10-23 20:20:00oktober 23, 2020 B&A Boys — Maracana 20:20:008:20 pm
2020-10-23 20:40:00oktober 23, 2020 Nordwin College — Jan Terpstra Cycling World 20:40:008:40 pm
2020-10-23 21:00:00oktober 23, 2020 Studentensport Leeuwarden — Ulenburgh 21:00:009:00 pm
2020-10-23 21:20:00oktober 23, 2020 Jan Terpstra Cycling World — B&A Boys 21:20:009:20 pm
2020-10-23 21:40:00oktober 23, 2020 Ulenburgh — Nordwin College 21:40:009:40 pm
2020-11-13 19:00:00november 13, 2020 LM Bedrijven — Aqua Delight 19:00:007:00 pm
2020-11-13 19:20:00november 13, 2020 Jan Terpstra Cycling World — Studentensport Leeuwarden 19:20:007:20 pm
2020-11-13 19:40:00november 13, 2020 Maracana — LM Bedrijven 19:40:007:40 pm
2020-11-13 20:00:00november 13, 2020 Aqua Delight — Jan Terpstra Cycling World 20:00:008:00 pm
2020-11-13 20:20:00november 13, 2020 Studentensport Leeuwarden — Nordwin College 20:20:008:20 pm
2020-11-13 20:40:00november 13, 2020 B&A Boys — Ulenburgh 20:40:008:40 pm
2020-11-13 21:00:00november 13, 2020 Farsk Architectuur — Maracana 21:00:009:00 pm
2020-11-13 21:20:00november 13, 2020 Nordwin College — B&A Boys 21:20:009:20 pm
2020-11-13 21:40:00november 13, 2020 Ulenburgh — Farsk Architectuur 21:40:009:40 pm
2020-12-04 19:00:00december 4, 2020 Ulenburgh — Maracana 19:00:007:00 pm
2020-12-04 19:20:00december 4, 2020 Jan Terpstra Cycling World — Farsk Architectuur 19:20:007:20 pm
2020-12-04 19:40:00december 4, 2020 LM Bedrijven — Ulenburgh 19:40:007:40 pm
2020-12-04 20:00:00december 4, 2020 Maracana — Jan Terpstra Cycling World 20:00:008:00 pm
2020-12-04 20:20:00december 4, 2020 Farsk Architectuur — Nordwin College 20:20:008:20 pm
2020-12-04 20:40:00december 4, 2020 Aqua Delight — Studentensport Leeuwarden 20:40:008:40 pm
2020-12-04 21:00:00december 4, 2020 B&A Boys — LM Bedrijven 21:00:009:00 pm
2020-12-04 21:20:00december 4, 2020 Nordwin College — Aqua Delight 21:20:009:20 pm
2020-12-04 21:40:00december 4, 2020 Studentensport Leeuwarden — B&A Boys 21:40:009:40 pm
2021-01-08 19:00:00januari 8, 2021 Aqua Delight — Ulenburgh 19:00:007:00 pm
2021-01-08 19:20:00januari 8, 2021 Farsk Architectuur — B&A Boys 19:20:007:20 pm
2021-01-08 19:40:00januari 8, 2021 Ulenburgh — Jan Terpstra Cycling World 19:40:007:40 pm
2021-01-08 20:00:00januari 8, 2021 B&A Boys — Aqua Delight 20:00:008:00 pm
2021-01-08 20:20:00januari 8, 2021 Studentensport Leeuwarden — Farsk Architectuur 20:20:008:20 pm
2021-01-08 20:40:00januari 8, 2021 Nordwin College — Maracana 20:40:008:40 pm
2021-01-08 21:00:00januari 8, 2021 Jan Terpstra Cycling World — LM Bedrijven 21:00:009:00 pm
2021-01-08 21:20:00januari 8, 2021 Maracana — Studentensport Leeuwarden 21:20:009:20 pm
2021-01-08 21:40:00januari 8, 2021 LM Bedrijven — Nordwin College 21:40:009:40 pm
2021-01-29 19:00:00januari 29, 2021 LM Bedrijven — Farsk Architectuur 19:00:007:00 pm
2021-01-29 19:20:00januari 29, 2021 Aqua Delight — Maracana 19:20:007:20 pm
2021-01-29 19:40:00januari 29, 2021 Studentensport Leeuwarden — LM Bedrijven 19:40:007:40 pm
2021-01-29 20:00:00januari 29, 2021 Farsk Architectuur — Aqua Delight 20:00:008:00 pm
2021-01-29 20:20:00januari 29, 2021 Maracana — B&A Boys 20:20:008:20 pm
2021-01-29 20:40:00januari 29, 2021 Jan Terpstra Cycling World — Nordwin College 20:40:008:40 pm
2021-01-29 21:00:00januari 29, 2021 Ulenburgh — Studentensport Leeuwarden 21:00:009:00 pm
2021-01-29 21:20:00januari 29, 2021 B&A Boys — Jan Terpstra Cycling World 21:20:009:20 pm
2021-01-29 21:40:00januari 29, 2021 Nordwin College — Ulenburgh 21:40:009:40 pm
2021-02-19 19:00:00februari 19, 2021 Aqua Delight — LM Bedrijven 19:00:007:00 pm
2021-02-19 19:20:00februari 19, 2021 Studentensport Leeuwarden — Jan Terpstra Cycling World 19:20:007:20 pm
2021-02-19 19:40:00februari 19, 2021 LM Bedrijven — Maracana 19:40:007:40 pm
2021-02-19 20:00:00februari 19, 2021 Jan Terpstra Cycling World — Aqua Delight 20:00:008:00 pm
2021-02-19 20:20:00februari 19, 2021 Nordwin College — Studentensport Leeuwarden 20:20:008:20 pm
2021-02-19 20:40:00februari 19, 2021 Ulenburgh — B&A Boys 20:40:008:40 pm
2021-02-19 21:00:00februari 19, 2021 Maracana — Farsk Architectuur 21:00:009:00 pm
2021-02-19 21:20:00februari 19, 2021 B&A Boys — Nordwin College 21:20:009:20 pm
2021-02-19 21:40:00februari 19, 2021 Farsk Architectuur — Ulenburgh 21:40:009:40 pm
2021-03-18 19:00:00maart 18, 2021 Maracana — Ulenburgh 19:00:007:00 pm
2021-03-18 19:20:00maart 18, 2021 Farsk Architectuur — Jan Terpstra Cycling World 19:20:007:20 pm
2021-03-18 19:40:00maart 18, 2021 Ulenburgh — LM Bedrijven 19:40:007:40 pm
2021-03-18 20:00:00maart 18, 2021 Jan Terpstra Cycling World — Maracana 20:00:008:00 pm
2021-03-18 20:20:00maart 18, 2021 Nordwin College — Farsk Architectuur 20:20:008:20 pm
2021-03-18 20:40:00maart 18, 2021 Studentensport Leeuwarden — Aqua Delight 20:40:008:40 pm
2021-03-18 21:00:00maart 18, 2021 LM Bedrijven — B&A Boys 21:00:009:00 pm
2021-03-18 21:20:00maart 18, 2021 Aqua Delight — Nordwin College 21:20:009:20 pm
2021-03-18 21:40:00maart 18, 2021 B&A Boys — Studentensport Leeuwarden 21:40:009:40 pm
2021-04-16 19:00:00april 16, 2021 Ulenburgh — Aqua Delight 19:00:007:00 pm
2021-04-16 19:20:00april 16, 2021 B&A Boys — Farsk Architectuur 19:20:007:20 pm
2021-04-16 19:40:00april 16, 2021 Jan Terpstra Cycling World — Ulenburgh 19:40:007:40 pm
2021-04-16 20:00:00april 16, 2021 Aqua Delight — B&A Boys 20:00:008:00 pm
2021-04-16 20:20:00april 16, 2021 Farsk Architectuur — Studentensport Leeuwarden 20:20:008:20 pm
2021-04-16 20:40:00april 16, 2021 Maracana — Nordwin College 20:40:008:40 pm
2021-04-16 21:00:00april 16, 2021 LM Bedrijven — Jan Terpstra Cycling World 21:00:009:00 pm
2021-04-16 21:20:00april 16, 2021 Studentensport Leeuwarden — Maracana 21:20:009:20 pm
2021-04-16 21:40:00april 16, 2021 Nordwin College — LM Bedrijven 21:40:009:40 pm
2021-09-03 19:00:00september 3, 2021 Maracana — Ulenburgh3 - 0
2021-09-03 19:20:00september 3, 2021 Rb-shop Leeuwarden — Jan Terpstra Cycling World3 - 3
2021-09-03 19:40:00september 3, 2021 Ulenburgh — LM Bedrijven2 - 6
2021-09-03 20:00:00september 3, 2021 Jan Terpstra Cycling World — Maracana1 - 4
2021-09-03 20:20:00september 3, 2021 Aeres — Rb-shop Leeuwarden1 - 2
2021-09-03 20:40:00september 3, 2021 Studentensport Leeuwarden — Aqua Delight6 - 0
2021-09-03 21:00:00september 3, 2021 LM Bedrijven — Oliehoorn sauzen4 - 1
2021-09-03 21:20:00september 3, 2021 Aqua Delight — Aeres2 - 4
2021-09-03 21:40:00september 3, 2021 Oliehoorn sauzen — Studentensport Leeuwarden1 - 0
2021-09-24 19:00:00september 24, 2021 Ulenburgh — Aqua Delight1 - 0
2021-09-24 19:20:00september 24, 2021 Oliehoorn sauzen — Rb-shop Leeuwarden2 - 3
2021-09-24 19:40:00september 24, 2021 Jan Terpstra Cycling World — Ulenburgh2 - 0
2021-09-24 20:00:00september 24, 2021 Aqua Delight — Oliehoorn sauzen1 - 3
2021-09-24 20:20:00september 24, 2021 Rb-shop Leeuwarden — Studentensport Leeuwarden1 - 4
2021-09-24 20:40:00september 24, 2021 Maracana — Aeres4 - 1
2021-09-24 21:00:00september 24, 2021 LM Bedrijven — Jan Terpstra Cycling World1 - 2
2021-09-24 21:20:00september 24, 2021 Studentensport Leeuwarden — Maracana1 - 2
2021-09-24 21:40:00september 24, 2021 Aeres — LM Bedrijven1 - 3
2021-10-15 19:00:00oktober 15, 2021 Rb-shop Leeuwarden — LM Bedrijven3 - 2
2021-10-15 19:20:00oktober 15, 2021 Maracana — Aqua Delight7 - 0
2021-10-15 19:40:00oktober 15, 2021 LM Bedrijven — Studentensport Leeuwarden1 - 2
2021-10-15 20:00:00oktober 15, 2021 Aqua Delight — Rb-shop Leeuwarden4 - 3
2021-10-15 20:20:00oktober 15, 2021 Oliehoorn sauzen — Maracana2 - 3
2021-10-15 20:40:00oktober 15, 2021 Aeres — Jan Terpstra Cycling World3 - 0
2021-10-15 21:00:00oktober 15, 2021 Studentensport Leeuwarden — Ulenburgh3 - 0
2021-10-15 21:20:00oktober 15, 2021 Jan Terpstra Cycling World — Oliehoorn sauzen3 - 2
2021-10-15 21:40:00oktober 15, 2021 Ulenburgh — Aeres0 - 3
2021-11-12 19:00:00november 12, 2021 LM Bedrijven — Aqua Delight4 - 1
2021-11-12 19:20:00november 12, 2021 Jan Terpstra Cycling World — Studentensport Leeuwarden2 - 1
2021-11-12 19:40:00november 12, 2021 Maracana — LM Bedrijven1 - 2
2021-11-12 20:00:00november 12, 2021 Aqua Delight — Jan Terpstra Cycling World0 - 3
2021-11-12 20:20:00november 12, 2021 Studentensport Leeuwarden — Aeres0 - 0
2021-11-12 20:40:00november 12, 2021 Oliehoorn sauzen — Ulenburgh2 - 3
2021-11-12 21:00:00november 12, 2021 Rb-shop Leeuwarden — Maracana1 - 2
2021-11-12 21:20:00november 12, 2021 Aeres — Oliehoorn sauzen6 - 0
2021-11-12 21:40:00november 12, 2021 Ulenburgh — Rb-shop Leeuwarden1 - 1
2021-12-03 19:00:00december 3, 2021 Ulenburgh — Maracana 19:00:007:00 pm
2021-12-03 19:20:00december 3, 2021 Jan Terpstra Cycling World — Rb-shop Leeuwarden 19:20:007:20 pm
2021-12-03 19:40:00december 3, 2021 LM Bedrijven — Ulenburgh 19:40:007:40 pm
2021-12-03 20:00:00december 3, 2021 Maracana — Jan Terpstra Cycling World 20:00:008:00 pm
2021-12-03 20:20:00december 3, 2021 Rb-shop Leeuwarden — Aeres 20:20:008:20 pm
2021-12-03 20:40:00december 3, 2021 Aqua Delight — Studentensport Leeuwarden 20:40:008:40 pm
2021-12-03 21:00:00december 3, 2021 Oliehoorn sauzen — LM Bedrijven 21:00:009:00 pm
2021-12-03 21:20:00december 3, 2021 Aeres — Aqua Delight 21:20:009:20 pm
2021-12-03 21:40:00december 3, 2021 Studentensport Leeuwarden — Oliehoorn sauzen 21:40:009:40 pm
2022-01-14 19:00:00januari 14, 2022 Aqua Delight — Ulenburgh 19:00:007:00 pm
2022-01-14 19:20:00januari 14, 2022 Rb-shop Leeuwarden — Oliehoorn sauzen 19:20:007:20 pm
2022-01-14 19:40:00januari 14, 2022 Ulenburgh — Jan Terpstra Cycling World 19:40:007:40 pm
2022-01-14 20:00:00januari 14, 2022 Oliehoorn sauzen — Aqua Delight 20:00:008:00 pm
2022-01-14 20:20:00januari 14, 2022 Studentensport Leeuwarden — Rb-shop Leeuwarden 20:20:008:20 pm
2022-01-14 20:40:00januari 14, 2022 Aeres — Maracana 20:40:008:40 pm
2022-01-14 21:00:00januari 14, 2022 Jan Terpstra Cycling World — LM Bedrijven 21:00:009:00 pm
2022-01-14 21:20:00januari 14, 2022 Maracana — Studentensport Leeuwarden 21:20:009:20 pm
2022-01-14 21:40:00januari 14, 2022 LM Bedrijven — Aeres 21:40:009:40 pm
2022-02-04 19:00:00februari 4, 2022 LM Bedrijven — Rb-shop Leeuwarden3 - 2
2022-02-04 19:20:00februari 4, 2022 Aqua Delight — Maracana2 - 5
2022-02-04 19:40:00februari 4, 2022 Studentensport Leeuwarden — LM Bedrijven3 - 4
2022-02-04 20:00:00februari 4, 2022 Rb-shop Leeuwarden — Aqua Delight5 - 1
2022-02-04 20:20:00februari 4, 2022 Maracana — Oliehoorn sauzen3 - 0
2022-02-04 20:40:00februari 4, 2022 Jan Terpstra Cycling World — Aeres1 - 1
2022-02-04 21:00:00februari 4, 2022 Ulenburgh — Studentensport Leeuwarden1 - 3
2022-02-04 21:20:00februari 4, 2022 Oliehoorn sauzen — Jan Terpstra Cycling World1 - 3
2022-02-04 21:40:00februari 4, 2022 Aeres — Ulenburgh3 - 1
2022-03-04 19:00:00maart 4, 2022 Aqua Delight — LM Bedrijven0 - 3
2022-03-04 19:20:00maart 4, 2022 Studentensport Leeuwarden — Jan Terpstra Cycling World1 - 2
2022-03-04 19:40:00maart 4, 2022 LM Bedrijven — Maracana1 - 3
2022-03-04 20:00:00maart 4, 2022 Jan Terpstra Cycling World — Aqua Delight2 - 1
2022-03-04 20:20:00maart 4, 2022 Aeres — Studentensport Leeuwarden4 - 0
2022-03-04 20:40:00maart 4, 2022 Ulenburgh — Oliehoorn sauzen2 - 3
2022-03-04 21:00:00maart 4, 2022 Maracana — Rb-shop Leeuwarden0 - 0
2022-03-04 21:20:00maart 4, 2022 Oliehoorn sauzen — Aeres2 - 3
2022-03-04 21:40:00maart 4, 2022 Rb-shop Leeuwarden — Ulenburgh3 - 2
2022-03-25 19:00:00maart 25, 2022 Maracana — Ulenburgh5 - 1
2022-03-25 19:20:00maart 25, 2022 Rb-shop Leeuwarden — Jan Terpstra Cycling World3 - 0
2022-03-25 19:40:00maart 25, 2022 Ulenburgh — LM Bedrijven1 - 2
2022-03-25 20:00:00maart 25, 2022 Jan Terpstra Cycling World — Maracana0 - 3
2022-03-25 20:20:00maart 25, 2022 Aeres — Rb-shop Leeuwarden0 - 5
2022-03-25 20:40:00maart 25, 2022 Studentensport Leeuwarden — Aqua Delight2 - 1
2022-03-25 21:00:00maart 25, 2022 LM Bedrijven — Oliehoorn sauzen2 - 1
2022-03-25 21:20:00maart 25, 2022 Aqua Delight — Aeres2 - 6
2022-03-25 21:40:00maart 25, 2022 Oliehoorn sauzen — Studentensport Leeuwarden1 - 4
2022-04-22 19:00:00april 22, 2022 Ulenburgh — Aqua Delight4 - 4
2022-04-22 19:20:00april 22, 2022 Oliehoorn sauzen — Rb-shop Leeuwarden0 - 2
2022-04-22 19:40:00april 22, 2022 Jan Terpstra Cycling World — Ulenburgh0 - 3
2022-04-22 20:00:00april 22, 2022 Aqua Delight — Oliehoorn sauzen9 - 2
2022-04-22 20:20:00april 22, 2022 Rb-shop Leeuwarden — Studentensport Leeuwarden3 - 0
2022-04-22 20:40:00april 22, 2022 Maracana — Aeres2 - 2
2022-04-22 21:00:00april 22, 2022 LM Bedrijven — Jan Terpstra Cycling World3 - 0
2022-04-22 21:20:00april 22, 2022 Studentensport Leeuwarden — Maracana0 - 3
2022-04-22 21:40:00april 22, 2022 Aeres — LM Bedrijven3 - 1
2022-09-02 19:00:00september 2, 2022 Smokeys — LM Bedrijven2 - 1
2022-09-02 19:20:00september 2, 2022 Let’s get it united — Aeres0 - 3
2022-09-02 19:40:00september 2, 2022 LM Bedrijven — Maracana3 - 0
2022-09-02 20:00:00september 2, 2022 Aeres — Smokeys4 - 0
2022-09-02 20:20:00september 2, 2022 Studentensport Leeuwarden — Let's get it united0 - 3
2022-09-02 20:40:00september 2, 2022 Frisdranktopper — Art Connection2 - 3
2022-09-02 21:00:00september 2, 2022 Maracana — Oliehoorn sauzen0 - 3
2022-09-02 21:20:00september 2, 2022 Art Connection — Studentensport Leeuwarden3 - 0
2022-09-02 21:40:00september 2, 2022 Oliehoorn sauzen — Frisdranktopper5 - 1
2022-09-23 19:00:00september 23, 2022 LM Bedrijven — Art Connection5 - 2
2022-09-23 19:20:00september 23, 2022 Oliehoorn sauzen — Let's get it united2 - 0
2022-09-23 19:40:00september 23, 2022 Aeres — LM Bedrijven0 - 2
2022-09-23 20:00:00september 23, 2022 Art Connection — Oliehoorn sauzen2 - 1
2022-09-23 20:20:00september 23, 2022 Let’s get it united — Frisdranktopper2 - 0
2022-09-23 20:40:00september 23, 2022 Smokeys — Studentensport Leeuwarden4 - 0
2022-09-23 21:00:00september 23, 2022 Maracana — Aeres0 - 3
2022-09-23 21:20:00september 23, 2022 Frisdranktopper — Smokeys4 - 1
2022-09-23 21:40:00september 23, 2022 Studentensport Leeuwarden — Maracana3
2022-10-14 19:00:00oktober 14, 2022 Let’s get it united — Maracana3 - 0
2022-10-14 19:20:00oktober 14, 2022 Smokeys — Art Connection1 - 0
2022-10-14 19:40:00oktober 14, 2022 Maracana — Frisdranktopper0 - 3
2022-10-14 20:00:00oktober 14, 2022 Art Connection — Let's get it united2 - 2
2022-10-14 20:20:00oktober 14, 2022 Oliehoorn sauzen — Smokeys0 - 1
2022-10-14 20:40:00oktober 14, 2022 Studentensport Leeuwarden — Aeres3 - 0
2022-10-14 21:00:00oktober 14, 2022 Frisdranktopper — LM Bedrijven2 - 3
2022-10-14 21:20:00oktober 14, 2022 Aeres — Oliehoorn sauzen0 - 3
2022-10-14 21:40:00oktober 14, 2022 LM Bedrijven — Studentensport Leeuwarden8 - 0
2022-11-11 19:00:00november 11, 2022 Maracana — Art Connection0 - 3
2022-11-11 19:20:00november 11, 2022 Aeres — Frisdranktopper3 - 3
2022-11-11 19:40:00november 11, 2022 Smokeys — Maracana3 - 0
2022-11-11 20:00:00november 11, 2022 Art Connection — Aeres4 - 1
2022-11-11 20:20:00november 11, 2022 Frisdranktopper — Studentensport Leeuwarden1 - 2
2022-11-11 20:40:00november 11, 2022 Oliehoorn sauzen — LM Bedrijven3 - 5
2022-11-11 21:00:00november 11, 2022 Let’s get it united — Smokeys0 - 5
2022-11-11 21:20:00november 11, 2022 Studentensport Leeuwarden — Oliehoorn sauzen0 - 0
2022-11-11 21:40:00november 11, 2022 LM Bedrijven — Let's get it united7 - 1
2022-12-02 19:00:00december 2, 2022 LM Bedrijven — Smokeys2 - 3
2022-12-02 19:20:00december 2, 2022 Aeres — Let's get it united0 - 3
2022-12-02 19:40:00december 2, 2022 Maracana — LM Bedrijven0 - 3
2022-12-02 20:00:00december 2, 2022 Smokeys — Aeres3 - 0
2022-12-02 20:20:00december 2, 2022 Let’s get it united — Studentensport Leeuwarden3 - 3
2022-12-02 20:40:00december 2, 2022 Art Connection — Frisdranktopper2 - 1
2022-12-02 21:00:00december 2, 2022 Oliehoorn sauzen — Maracana3 - 0
2022-12-02 21:20:00december 2, 2022 Studentensport Leeuwarden — Art Connection4 - 2
2022-12-02 21:40:00december 2, 2022 Frisdranktopper — Oliehoorn sauzen4 - 2
2023-01-13 19:00:00januari 13, 2023 Art Connection — LM Bedrijven5 - 1
2023-01-13 19:20:00januari 13, 2023 Let’s get it united — Oliehoorn sauzen5 - 2
2023-01-13 19:40:00januari 13, 2023 LM Bedrijven — Aeres3 - 2
2023-01-13 20:00:00januari 13, 2023 Oliehoorn sauzen — Art Connection1 - 3
2023-01-13 20:20:00januari 13, 2023 Frisdranktopper — Let's get it united0 - 5
2023-01-13 20:40:00januari 13, 2023 Studentensport Leeuwarden — Smokeys0 - 1
2023-01-13 21:00:00januari 13, 2023 Aeres — Maracana3
2023-01-13 21:20:00januari 13, 2023 Smokeys — Frisdranktopper5 - 1
2023-01-13 21:40:00januari 13, 2023 Maracana — Studentensport Leeuwarden3
2023-02-03 19:00:00februari 3, 2023 Maracana — Let's get it united3
2023-02-03 19:20:00februari 3, 2023 Art Connection — Smokeys0 - 1
2023-02-03 19:40:00februari 3, 2023 Frisdranktopper — Maracana 19:40:007:40 pm
2023-02-03 20:00:00februari 3, 2023 Let’s get it united — Art Connection1 - 4
2023-02-03 20:20:00februari 3, 2023 Smokeys — Oliehoorn sauzen3 - 0
2023-02-03 20:40:00februari 3, 2023 Aeres — Studentensport Leeuwarden3 - 3
2023-02-03 21:00:00februari 3, 2023 LM Bedrijven — Frisdranktopper3 - 0
2023-02-03 21:20:00februari 3, 2023 Oliehoorn sauzen — Aeres0 - 3
2023-02-03 21:40:00februari 3, 2023 Studentensport Leeuwarden — LM Bedrijven1 - 3
2023-02-24 19:00:00februari 24, 2023 Art Connection — Maracana3
2023-02-24 19:20:00februari 24, 2023 Frisdranktopper — Aeres0 - 3
2023-02-24 19:40:00februari 24, 2023 Maracana — Smokeys3
2023-02-24 20:00:00februari 24, 2023 Aeres — Art Connection3 - 2
2023-02-24 20:20:00februari 24, 2023 Studentensport Leeuwarden — Frisdranktopper3 - 0
2023-02-24 20:40:00februari 24, 2023 LM Bedrijven — Oliehoorn sauzen1 - 2
2023-02-24 21:00:00februari 24, 2023 Smokeys — Let's get it united5 - 5
2023-02-24 21:20:00februari 24, 2023 Oliehoorn sauzen — Studentensport Leeuwarden3 - 2
2023-02-24 21:40:00februari 24, 2023 Let’s get it united — LM Bedrijven1 - 10
2023-03-24 19:00:00maart 24, 2023 Smokeys — LM Bedrijven0 - 0
2023-03-24 19:20:00maart 24, 2023 Let’s get it united — Aeres0 - 3
2023-03-24 19:40:00maart 24, 2023 LM Bedrijven — Maracana3
2023-03-24 20:00:00maart 24, 2023 Aeres — Smokeys0 - 2
2023-03-24 20:20:00maart 24, 2023 Studentensport Leeuwarden — Let's get it united3 - 0
2023-03-24 20:40:00maart 24, 2023 Frisdranktopper — Art Connection0 - 3
2023-03-24 21:00:00maart 24, 2023 Maracana — Oliehoorn sauzen3
2023-03-24 21:20:00maart 24, 2023 Art Connection — Studentensport Leeuwarden2 - 3
2023-03-24 21:40:00maart 24, 2023 Oliehoorn sauzen — Frisdranktopper3 - 0
2023-04-21 19:00:00april 21, 2023 LM Bedrijven — Art Connection3 - 2
2023-04-21 19:20:00april 21, 2023 Oliehoorn sauzen — Let's get it united3 - 0
2023-04-21 19:40:00april 21, 2023 Aeres — LM Bedrijven1 - 3
2023-04-21 20:00:00april 21, 2023 Art Connection — Oliehoorn sauzen2 - 1
2023-04-21 20:20:00april 21, 2023 Let’s get it united — Frisdranktopper0 - 0
2023-04-21 20:40:00april 21, 2023 Smokeys — Studentensport Leeuwarden7 - 2
2023-04-21 21:00:00april 21, 2023 Maracana — Aeres3
2023-04-21 21:20:00april 21, 2023 Frisdranktopper — Smokeys0 - 3
2023-04-21 21:40:00april 21, 2023 Studentensport Leeuwarden — Maracana3
2023-09-01 19:00:00september 1, 2023 Smockeys — Melkveebedrijf Visser 19:00:007:00 pm
2023-09-01 19:20:00september 1, 2023 Art Connection — Farsk architecten en infra 19:20:007:20 pm
2023-09-01 19:40:00september 1, 2023 FC de Zoute Pinda’s — Melkveebedrijf Visser 19:40:007:40 pm
2023-09-01 20:00:00september 1, 2023 Aeres — Farsk architecten en infra 20:00:008:00 pm
2023-09-01 20:20:00september 1, 2023 FC de Zoute Pinda’s — Smockeys 20:20:008:20 pm
2023-09-01 20:40:00september 1, 2023 Studentensport 1 — Art Connection 20:40:008:40 pm
2023-09-01 21:00:00september 1, 2023 Jensma — Mooie dingen makers 21:00:009:00 pm
2023-09-01 21:20:00september 1, 2023 Arriva Bus — Aeres 21:20:009:20 pm
2023-09-01 21:40:00september 1, 2023 AS Coma — Mooie dingen makers 21:40:009:40 pm
2023-09-01 22:00:00september 1, 2023 Arriva Bus — Studentensport 1 22:00:0010:00 pm
2023-09-01 22:20:00september 1, 2023 AS Coma — Jensma 22:20:0010:20 pm
2023-09-22 19:00:00september 22, 2023 Jensma — Studentensport 11 - 5
2023-09-22 19:20:00september 22, 2023 AS Coma — Arriva Bus2 - 3
2023-09-22 19:40:00september 22, 2023 Aeres — Jensma4 - 0
2023-09-22 20:00:00september 22, 2023 AS Coma — Studentensport 13 - 1
2023-09-22 20:20:00september 22, 2023 Art Connection — Arriva Bus1 - 1
2023-09-22 20:40:00september 22, 2023 Aeres — Melkveebedrijf Visser1 - 1
2023-09-22 21:00:00september 22, 2023 Farsk architecten en infra — Smockeys0 - 2
2023-09-22 21:20:00september 22, 2023 FC de Zoute Pinda’s — Art Connection1 - 3
2023-09-22 21:40:00september 22, 2023 Smockeys — Mooie dingen makers4 - 0
2023-09-22 22:00:00september 22, 2023 Melkveebedrijf Visser — Farsk architecten en infra1 - 1
2023-09-22 22:20:00september 22, 2023 FC de Zoute Pinda’s — Mooie dingen makers6 - 1
2023-10-13 19:00:00oktober 13, 2023 Farsk architecten en infra — Jensma1 - 1
2023-10-13 19:20:00oktober 13, 2023 AS Coma — Art Connection0 - 4
2023-10-13 19:40:00oktober 13, 2023 Farsk architecten en infra — Studentensport 11 - 1
2023-10-13 20:00:00oktober 13, 2023 Jensma — Art Connection3 - 3
2023-10-13 20:20:00oktober 13, 2023 Smockeys — Studentensport 12 - 0
2023-10-13 20:40:00oktober 13, 2023 AS Coma — Melkveebedrijf Visser2 - 4
2023-10-13 21:00:00oktober 13, 2023 Smockeys — Arriva Bus5 - 0
2023-10-13 21:20:00oktober 13, 2023 FC de Zoute Pinda’s — Aeres1 - 5
2023-10-13 21:40:00oktober 13, 2023 Melkveebedrijf Visser — Mooie dingen makers2 - 1
2023-10-13 22:00:00oktober 13, 2023 Arriva Bus — FC de Zoute Pinda's2 - 3
2023-10-13 22:20:00oktober 13, 2023 Aeres — Mooie dingen makers8 - 3
2023-11-03 19:00:00november 3, 2023 Studentensport 1 — FC de Zoute Pinda's3 - 0
2023-11-03 19:20:00november 3, 2023 Melkveebedrijf Visser — Jensma4 - 1
2023-11-03 19:40:00november 3, 2023 FC de Zoute Pinda’s — AS Coma0 - 3
2023-11-03 20:00:00november 3, 2023 Studentensport 1 — Melkveebedrijf Visser1 - 1
2023-11-03 20:20:00november 3, 2023 Smockeys — Aeres3 - 0
2023-11-03 20:40:00november 3, 2023 Arriva Bus — Jensma5 - 5
2023-11-03 21:00:00november 3, 2023 Smockeys — AS Coma3 - 0
2023-11-03 21:20:00november 3, 2023 Farsk architecten en infra — Mooie dingen makers3 - 0
2023-11-03 21:40:00november 3, 2023 Art Connection — Aeres3 - 0
2023-11-03 22:00:00november 3, 2023 Farsk architecten en infra — Arriva Bus3 - 0
2023-11-03 22:20:00november 3, 2023 Art Connection — Mooie dingen makers3 - 0
2023-11-24 19:00:00november 24, 2023 FC de Zoute Pinda’s — Farsk architecten en infra2 - 1
2023-11-24 19:20:00november 24, 2023 AS Coma — Aeres0 - 1
2023-11-24 19:40:00november 24, 2023 FC de Zoute Pinda’s — Jensma2 - 2
2023-11-24 20:00:00november 24, 2023 AS Coma — Farsk architecten en infra1 - 3
2023-11-24 20:20:00november 24, 2023 Aeres — Studentensport 12 - 1
2023-11-24 20:40:00november 24, 2023 Smockeys — Jensma2 - 2
2023-11-24 21:00:00november 24, 2023 Studentensport 1 — Mooie dingen makers4 - 0
2023-11-24 21:20:00november 24, 2023 Art Connection — Melkveebedrijf Visser3 - 1
2023-11-24 21:40:00november 24, 2023 Arriva Bus — Mooie dingen makers2 - 2
2023-11-24 22:00:00november 24, 2023 Smockeys — Art Connection0 - 0
2023-11-24 22:20:00november 24, 2023 Arriva Bus — Melkveebedrijf Visser2 - 3
2023-12-15 19:00:00december 15, 2023 Melkveebedrijf Visser — Smockeys1 - 6
2023-12-15 19:20:00december 15, 2023 Farsk architecten en infra — Art Connection0 - 2
2023-12-15 19:40:00december 15, 2023 Melkveebedrijf Visser — FC de Zoute Pinda's3 - 0
2023-12-15 20:00:00december 15, 2023 Farsk architecten en infra — Aeres1 - 2
2023-12-15 20:20:00december 15, 2023 Smockeys — FC de Zoute Pinda's3 - 0
2023-12-15 20:40:00december 15, 2023 Art Connection — Studentensport 15 - 2
2023-12-15 21:00:00december 15, 2023 Mooie dingen makers — Jensma3 - 0
2023-12-15 21:20:00december 15, 2023 Aeres — Arriva Bus2 - 1
2023-12-15 21:40:00december 15, 2023 Mooie dingen makers — AS Coma2 - 1
2023-12-15 22:00:00december 15, 2023 Studentensport 1 — Arriva Bus2 - 3
2023-12-15 22:20:00december 15, 2023 Jensma — AS Coma0 - 3
2024-01-26 19:00:00januari 26, 2024 Studentensport 1 — Jensma1 - 3
2024-01-26 19:20:00januari 26, 2024 Arriva Bus — AS Coma1 - 2
2024-01-26 19:40:00januari 26, 2024 Jensma — Aeres0 - 4
2024-01-26 20:00:00januari 26, 2024 Studentensport 1 — AS Coma1 - 0
2024-01-26 20:20:00januari 26, 2024 Arriva Bus — Art Connection2 - 3
2024-01-26 20:40:00januari 26, 2024 Melkveebedrijf Visser — Aeres0 - 1
2024-01-26 21:00:00januari 26, 2024 Smockeys — Farsk architecten en infra2 - 0
2024-01-26 21:20:00januari 26, 2024 Art Connection — FC de Zoute Pinda's5 - 2
2024-01-26 21:40:00januari 26, 2024 Mooie dingen makers — Smockeys2 - 3
2024-01-26 22:00:00januari 26, 2024 Farsk architecten en infra — Melkveebedrijf Visser1 - 2
2024-01-26 22:20:00januari 26, 2024 Mooie dingen makers — FC de Zoute Pinda's4 - 5
2024-02-16 19:00:00februari 16, 2024 Mooie dingen makers — Aeres0 - 3
2024-02-16 19:20:00februari 16, 2024 FC de Zoute Pinda’s — Arriva Bus3 - 0
2024-02-16 19:40:00februari 16, 2024 Mooie dingen makers — Melkveebedrijf Visser0 - 3
2024-02-16 20:00:00februari 16, 2024 Aeres — FC de Zoute Pinda's1 - 1
2024-02-16 20:20:00februari 16, 2024 Arriva Bus — Smockeys1 - 5
2024-02-16 20:40:00februari 16, 2024 Melkveebedrijf Visser — AS Coma2 - 1
2024-02-16 21:00:00februari 16, 2024 Studentensport 1 — Smockeys2 - 4
2024-02-16 21:20:00februari 16, 2024 Art Connection — Jensma4 - 1
2024-02-16 21:40:00februari 16, 2024 Studentensport 1 — Farsk architecten en infra1 - 5
2024-02-16 22:00:00februari 16, 2024 Art Connection — AS Coma7 - 2
2024-02-16 22:20:00februari 16, 2024 Jensma — Farsk architecten en infra7 - 2
2024-03-15 19:00:00maart 15, 2024 AS Coma — Smockeys0 - 4
2024-03-15 19:20:00maart 15, 2024 Jensma — Melkveebedrijf Visser2 - 1
2024-03-15 19:40:00maart 15, 2024 Aeres — Smockeys1 - 1
2024-03-15 20:00:00maart 15, 2024 AS Coma — FC de Zoute Pinda's0 - 6
2024-03-15 20:20:00maart 15, 2024 Melkveebedrijf Visser — Studentensport 16 - 0
2024-03-15 20:40:00maart 15, 2024 Jensma — Arriva Bus5 - 1
2024-03-15 21:00:00maart 15, 2024 Aeres — Art Connection3 - 1
2024-03-15 21:20:00maart 15, 2024 Mooie dingen makers — Farsk architecten en infra0 - 3
2024-03-15 21:40:00maart 15, 2024 FC de Zoute Pinda’s — Studentensport 13 - 1
2024-03-15 22:00:00maart 15, 2024 Arriva Bus — Farsk architecten en infra3 - 3
2024-03-15 22:20:00maart 15, 2024 Mooie dingen makers — Art Connection0 - 3
2024-04-05 19:00:00april 5, 2024 Farsk architecten en infra — FC de Zoute Pinda's0 - 6
2024-04-05 19:20:00april 5, 2024 Aeres — AS Coma3 - 0
2024-04-05 19:40:00april 5, 2024 Jensma — FC de Zoute Pinda's0 - 3
2024-04-05 20:00:00april 5, 2024 Farsk architecten en infra — AS Coma0 - 0
2024-04-05 20:20:00april 5, 2024 Studentensport 1 — Aeres0 - 3
2024-04-05 20:40:00april 5, 2024 Jensma — Smockeys0 - 3
2024-04-05 21:00:00april 5, 2024 Mooie dingen makers — Studentensport 13 - 1
2024-04-05 21:20:00april 5, 2024 Melkveebedrijf Visser — Art Connection0 - 1
2024-04-05 21:40:00april 5, 2024 Mooie dingen makers — Arriva Bus4 - 0
2024-04-05 22:00:00april 5, 2024 Art Connection — Smockeys2 - 1
2024-04-05 22:20:00april 5, 2024 Melkveebedrijf Visser — Arriva Bus7 - 2